Oczyszczanie wodorowe Criss

Elastyczność oraz zahamowanie procesów starzenia. Innowacją na rynku jest jonizator w urządzeniu Criss, wytwarzający prawdziwy wodór odpowiedzialny za szybszą likwidacje wodnych rodników. Oznacza to niesamowitą EFEKTYWNOŚĆ TWOJEGO ZABIEGU!

Jest to zabieg, którego zadaniem jest złuszczenie martwej warstwy naskórka, oczyszczenie skóry, lifting, a przede wszystkim zahamowanie procesów starzenia się skóry dzięki cząsteczkom wodoru, które jako najmniejsze przenikają nasze bariery skórne, dochodząc do najgłębszych warstw i tam utleniają wolne rodniki.

  • Zabieg wodorowego oczyszczenia daje możliwość oczyszczenia ujścia gruczołów łojowych (pory).
  • Skóra po zabiegu jest odświeżona, nawilżona, rozjaśniona, oczyszczona i odmłodzona.
  • Rezultaty dla Twojej skóry
  • Wolne rodniki zostają zahamowane, przez co proces starzenia się skóry znacząco spowalnia
  • Twoja skóra zacznie wyglądać świeżo i promiennie, będąc nawilżona, oczyszczona, elastyczna

Koloryt twojej skóry zostanie wyrównany, a zaskórniki usunięte

Oxybrazja Criss, czyli … złuszczanie, nawilżanie, wygładzenie, świeżość

Oxybrazja, nazywana również mikrodermabrazją wodno-tlenową, to innowacyjny zabieg stosowany w kosmetologii estetycznej.

Polega przede wszystkim na złuszczaniu naskórka, a dzięki swojej specyfice może być stosowany również u osób o cerze trądzikowej, naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Podczas gdy w okresie letnim ze względu na intensywne działanie słońca niezalecane jest stosowanie wielu zabiegów kosmetycznych, oxybrazja jest doskonałą letnią kuracją, która odświeża, chłodzi i koi skórę.

Szczegóły zabiegu

W zabiegu jest używany strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej, które są aplikowane pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnego urządzenia. W ten sposób powierzchowna warstwa naskórka zostaje złuszczona, co pobudza jego gojenie się, tak zwane naskórkowanie.

Systematyczne stosowanie zabiegu pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki

czemu skóra zyskuje większą elastyczność, a powierzchowne zmarszczki zostają spłycone. Oxybrazja prowadzi do przyspieszenia usuwania zaskórników, zmniejszenia łojotoku oraz trądziku. Ponadto

dzięki wykorzystywaniu terapii zimnem, pomaga hartować i wzmacniać ściany naczyń krwionośnych.

Zastosowanie

Sam zabieg jest bezbolesny i szybki, więc chętnie jest wykorzystywany dla odświeżenia i wygładzenia skóry na co dzień lub przed ważną uroczystością. Szczególnie jest on zalecany dla osób z cerą naczynkową, wrażliwą, z przebarwieniami, zniszczoną i trądzikową. Zabiegi oczyszczają skórę, nawilżają ją, ujędrniają i nadają zdrowy, młody wygląd. Przeciwwskazania to między innymi terapia przeciwtrądzikowa retinoidami, nowotwory, łuszczyca, infekcje skóry czy stany zapalnych skóry.

Infuzja tlenowa Criss, czyli ... odmładzanie, jędrność, gładkość

Infuzja tlenowa to innowacyjna metoda odmładzania skóry. Początkowo była popularna przede wszystkim wśród gwiazd światowego formatu, takich jak Madonna, Jennifer Lopez czy Justin Timberlake. Jednak obecnie staje się coraz powszechniej znana i zyskuje nowych zwolenników również w Polsce.

Technologia

Swoją popularność zawdzięcza temu, że jest nieinwazyjna, przynosi szybko zauważalne efekty i nie wymaga rekonwalescencji. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, a także na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jednym z najważniejszych elementów są dwie postaci kwasu hialuronowego, który łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność, elastyczność i gładkość. Do cząsteczek kwasu przyłączają się również między innymi witaminy A, E i C, aloes i oleje roślinne z jojoby.

Szczegóły zabiegu

Sam zabieg jest bardzo prosty i polega na wprowadzeniu składników pod ciśnieniem z określonej odległości i pod pewnym kątem za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy i spłycenie zmarszczek są widoczne bezpośrednio po zabiegu, a na następny dzień stają się jeszcze lepiej dostrzegalne. Taki efekt utrzymuje się przez około 1,5 tygodnia, więc dla pełnego i trwałego efektu niezbędne jest powtarzanie zabiegów. Program kuracji powinien zawierać sześć zabiegów wykonywanych raz w tygodniu dwa razy w roku.

Masaż tlenowy Criss, czyli … dotlenienie, relaks, zatrzymanie starzenia skóry

Masaż tlenowy to najnowsza technika masażu, która oprócz działania relaksującego działa także dotleniająco i ujędrniająco. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą specjalnej dyszy masującej.

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej oraz naczynkowej. Chociaż stosowany jest głównie na skórę okolic twarzy, zabieg ten może być także użyty do masażu skóry głowy.

Masaż tlenowy poprawia metabolizm komórek, zwiększa elastyczność skóry oraz działa odprężająco i relaksująco.