fbpx

Agnieszka Wojciechowska

Certyfikowana stylistka i wizażystka

Jestem certyfikowaną stylistką i wizażystką.
Ukończyłam szkolenia teoretyczne oraz praktyczne osobistej stylistki (poziom master), udokumentowane certyfikatami w New Style Academy w Warszawie w zakresie stylizacji kobiet i mężczyzn, Kurs Wizażu I i II stopnia (MASTER PRO) w Akademii Wizażu GOOD LOOK oraz Szkolenie Wedding Make Up Pro w Make-Up Room Monika S.J.

Zapraszam do współpracy

Prywatnie

Jestem spełnioną mamą dwóch cudownych córek.
Od najmłodszych lat interesowałam się modą i wszystkim, co się z nią wiąże. Moje życie zawodowe jednak na „chwilę” zboczyło na inny tor, lecz zawsze myślałam o powrocie do tego, co naprawdę czuję. Zawód osobistej stylistki i wizażystki to kolejny krok, w którym systematycznie się rozwijam, śledząc na bieżąco nowe trendy, wydarzenia, prasę, publikacje, biorąc udział w szkoleniach oraz obserwując ludzi, którzy są dla mnie największą inspiracją i dają wiele przemyśleń. Lubię to, co robię, zwłaszcza za kreatywność i potrzebę ciągłego doskonalenia się.

Zastanawiacie się, w czym mogę wam pomóc?

w zmianie wizerunku i wydobyciu własnego stylu

Byście byli pewni siebie i dobrze się ze sobą czuli każdego dnia. Oczywiście również wykonam Wam makijaż na wiele okazji, ponieważ jestem także wizażystką.
Będziesz gotowa na spotkanie biznesowe, specjalny wieczór, sylwester, ślub etc.
A jak ślub – to w mojej ofercie nie może zabraknąć oferty skierowanej dla Pana Młodego.

Ponadto doradzę Wam w zakresie: analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, doboru stylizacji w zależności od okazji oraz potrzeb, dress code’u dla firm oraz w przeglądzie szafy. Pomogę podjąć decyzję, co w niej zostawiamy, a z czym powinnyśmy się pożegnać. Wybiorę się z Wami na zakupy i będę Was wspierała, podnosząc samoocenę i wiarę w siebie!!!