Gabinet kosmetyczny Rzeszów

Agnieszka Wojciechowska

Certyfikowana stylistka i wizażystka

Nazywam się Agnieszka Wojciechowska. Jestem certyfikowaną stylistką i wizażystką.
Ukończyłam liczne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu stylizacji (na poziomie master), make up oraz specjalistyczne szkolenia przeprowadzone przez firmy PRIMELLE i MALU WILZ.

Nasz gabinet powstał z pasji, a zarazem potrzeby.

Potrzeby- ponieważ brakowało w Rzeszowie miejsca gdzie nasi klienci (uwaga – to nie tylko kobiety!) – mogliby się poczuć jak w ulubionej kawiarni, u dobrych znajomych. Dlatego staramy się tą atmosferę zapewnić w raz ze swoim zespołem , Karoliną i Zosią – już od wejścia, witając wonią pięknych zapachów, nastrojową muzyką a także doskonałą kawą (tak, tak – jesteśmy pasjonatami kawy 😉 ).

Pasji ponieważ od zawsze interesowałam się stylizacją, doborem make up’u, dodatków -> aż do zmiany wizerunku włącznie. Realizując swoje pasje, chciałam stworzyć miejsce, gdzie zapewnimy kompleksową usługę dla naszych klientek i klientów, a raczej gości: od delikatnej zmiany koloru skóry (solarium natryskowe oraz /lub hybrdowe), przez make up, zabiegi upiększające , manicure&pedicure, cały wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy (regenerujących, odmładzających) aż po dobór odpowiedniej stylizacji. Jednym słowem – od stóp – do głów. Nowa (Y) – Ty – oto nasza dewiza.

Staraliśmy się zadbać o każdy szczegół, aby miejsce to było od początku do końca doskonałe. Odwiedzając nas możesz:
  • komfortowo zaparkować auto ( dla naszych klientów parking bezpłatny )
  • zrobić zakupy
  • możesz pójść na trening (sąsiadujemy z Fitnes Club’em)
ZAPRASZAM DO KONTAKTU
_________________________

O mnie

Prywatnie jestem spełnioną mamą dwóch cudownych córek. Od najmłodszych lat interesowałam się modą i wszystkim, co się z nią wiąże. Moje życie zawodowe jednak na „chwilę” zboczyło na inny tor, lecz zawsze myślałam o powrocie do tego, co naprawdę czuję. Zawód osobistej stylistki i wizażystki to kolejny krok, w którym systematycznie się rozwijam, śledząc na bieżąco nowe trendy, wydarzenia, prasę, publikacje, biorąc udział w szkoleniach oraz obserwując ludzi, którzy są dla mnie największą inspiracją i dają wiele przemyśleń. Lubię to, co robię, zwłaszcza za kreatywność i potrzebę ciągłego doskonalenia się ????

Po kilkunastu latach pracy na etacie doszłam do wniosku, że najwyższy czas coś zmienić w swoim życiu i robić to, co kocham i co sprawia mi największą przyjemność, a jest to moda, kontakt z drugim człowiekiem, efekt wow oraz uśmiech i zadowolenie klienta – ponieważ każdy z Was jest indywidualistą i każdego tak traktuję.

Wszyscy chcemy dobrze wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele. Zawsze i wszędzie jesteśmy oceniani przez pryzmat tego, jak wyglądamy – w pracy, szkole etc. Odpowiednio dobrany strój przekłada się na nasze relacje i samopoczucie. Strój musi być dobrany do okazji, a my powinniśmy być ubrani, a nie przebrani ????

Zastanawiacie się, w czym mogę wam pomóc?

Ogólnie rzecz ujmując – w zmianie wizerunku i wydobyciu własnego stylu, byście byli pewni siebie i dobrze się ze sobą czuli każdego dnia. Oczywiście również wykonam Wam makijaż na wiele okazji, ponieważ jestem także wizażystką ???? Będziesz gotowa na spotkanie biznesowe, specjalny wieczór, sylwester, ślub etc.

A jak ślub – to w mojej ofercie nie może zabraknąć oferty skierowanej dla Pana Młodego ????

Ponadto doradzę Wam w zakresie: analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, doboru stylizacji w zależności od okazji oraz potrzeb, dress code’u dla firm oraz w przeglądzie szafy. Pomogę podjąć decyzję, co w niej zostawiamy, a z czym powinnyśmy się pożegnać. Wybiorę się z Wami na zakupy i będę Was wspierała, podnosząc samoocenę i wiarę w siebie!!!

Serdecznie zapraszam!

Przewiń do góry