O mnie

Witajcie, nazywam się Agnieszka Wojciechowska…
i już wiem, że nie jest łatwo pisać o sobie samej… 🙂

Jestem certyfikowaną stylistką i wizażystką. Ukończyłam szkolenia teoretyczne oraz praktyczne osobistej stylistki (poziom master), udokumentowane certyfikatami w New Style Academy w Warszawie w zakresie stylizacji kobiet i mężczyzn, Kurs Wizażu I i II stopnia (MASTER PRO) w Akademii Wizażu GOOD LOOK oraz Szkolenie Wedding Make Up Pro w Make-Up Room Monika S.J.

Oczywiście to nie koniec! Przede mną nowe cele, szkolenia, kursy, projekty i wyzwania, które kocham… oraz wiele wdzięczności i pokory.

Prywatnie jestem spełnioną mamą dwóch cudownych córek

Od najmłodszych lat interesowałam się modą i wszystkim, co się z nią wiąże. Moje życie zawodowe jednak na „chwilę” zboczyło na inny tor, lecz zawsze myślałam o powrocie do tego, co naprawdę czuję. Zawód osobistej stylistki i wizażystki to kolejny krok, w którym systematycznie się rozwijam, śledząc na bieżąco nowe trendy, wydarzenia, prasę, publikacje, biorąc udział w szkoleniach oraz obserwując ludzi, którzy są dla mnie największą inspiracją i dają wiele przemyśleń. Lubię to, co robię, zwłaszcza za kreatywność i potrzebę ciągłego doskonalenia się 🙂

Po kilkunastu latach pracy na etacie doszłam do wniosku, że najwyższy czas coś zmienić w swoim życiu i robić to, co kocham i co sprawia mi największą przyjemność, a jest to moda, kontakt z drugim człowiekiem, efekt wow oraz uśmiech i zadowolenie klienta – ponieważ każdy z Was jest indywidualistą i każdego tak traktuję.

Wszyscy chcemy dobrze wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele. Zawsze i wszędzie jesteśmy oceniani przez pryzmat tego, jak wyglądamy – w pracy, szkole etc. Odpowiednio dobrany strój przekłada się na nasze relacje i samopoczucie. Strój musi być dobrany do okazji, a my powinniśmy być ubrani, a nie przebrani 🙂

Zastanawiacie się, w czym mogę wam pomóc?

Ogólnie rzecz ujmując – w zmianie wizerunku i wydobyciu własnego stylu, byście byli pewni siebie i dobrze się ze sobą czuli każdego dnia. Oczywiście również wykonam Wam makijaż na wiele okazji, ponieważ jestem także wizażystką 🙂 Będziesz gotowa na spotkanie biznesowe, specjalny wieczór, sylwester, ślub etc.

A jak ślub – to w mojej ofercie nie może zabraknąć oferty skierowanej dla Pana Młodego 🙂

Ponadto doradzę Wam w zakresie: analizy sylwetki, analizy kolorystycznej, doboru stylizacji w zależności od okazji oraz potrzeb, dress code’u dla firm oraz w przeglądzie szafy. Pomogę podjąć decyzję, co w niej zostawiamy, a z czym powinnyśmy się pożegnać. Wybiorę się z Wami na zakupy i będę Was wspierała, podnosząc samoocenę i wiarę w siebie!!!

Serdecznie zapraszam!
Agnieszka Wojciechowska