Wizaż

Dzienny / Make-up no make-up

To makijaż naturalny, lekki i świeży. Skomponowany z naturalnej palety barw, praktycznie niewidoczny, lecz jednocześnie ukrywający wszelkie niedoskonałości. W przypadku tego makijażu to oczy są na pierwszym planie, nie usta.

Cena usługi: 60 zł

Wieczorowy / Okazjonalny

Sztuczne światło i światło świec odgrywa w tym przypadku dużą rolę pochłaniając kolory, dlatego makijaż wieczorowy w przeciwieństwie do makijażu dziennego powinien być zdecydowanie intensywniejszy, bardzo trwały oraz wodoodporny. Możemy sobie w nim pozwolić na małą ekstrawagancję, lecz połyskujące elementy nakładamy w niewielkich ilościach. Oczywiście nie zapominamy o tym, że wieczorowy makijaż również musi być dobrany do typu urody, kolorystki ubioru, dodatków i okazji – inny będzie na bal, inny na wyjście do teatru.

Cena usługi: 100 zł

Koktajlowy

Jest to makijaż pośredni między makijażem biznesowym a wieczorowym. Makijaż ten powinien prezentować się dobrze zarówno w świetle dziennym, jak i w sztucznym. W makijażu koktajlowym unikamy ekstrawagancji, brokatów oraz mocnej, czarnej kreski. Ważnym elementem są tutaj kości policzkowe i usta, w przypadku których stawiamy na wyrazisty kolor lub błysk. Odnośnie cieni używamy subtelnych kolorów podkreślających tęczówkę oka. Jest to makijaż, w którym stawiamy na świeży look.

Cena usługi: 100 zł

Makijaż cery dojrzałej

Cera dojrzała wymaga specjalnej pielęgnacji. Przed wykonaniem makijażu musimy zadbać o odżywienie i nawilżenie skóry. Kosmetyki w przypadku powyższego makijażu powinny przede wszystkim wykazywać właściwości odżywcze i liftingujące.

Cena usługi: 100 zł

Sylwestrowy / Karnawałowy

Powyższy makijaż to makijaż odważny, odbiegający znacznie od pozostałych w/w makijaży, z przewagą elementów brokatowych i błyszczących, które możemy nakładać na całe ciało i włosy. Jednocześnie musi też być dopełnieniem kreacji, dodatków i fryzury. Reasumując, makijaż specjalny to makijaż intensywny, wyrazisty, dobrze prezentujący się w sztucznym świetle i precyzyjny.

Cena usługi: 120 zł

Ślubny

Makijaż ślubny to makijaż łączący w sobie cechy makijażu fotograficznego i wodoodpornego. Powinien być wyrazisty, by nie zginął w stylizacji ślubnej, a stanowił ważny jej element i był widoczny w każdym świetle. Musimy też pamiętać, że w fotografii zasadniczą rolę odgrywa światło, a ono wyostrzy i podkreśli wszystkie pozornie niewidoczne niedoskonałości.

Kolorystykę makijażu ślubnego dobieramy, uwzględniając:

  • Typ urody panny młodej (wiosna, jesień, zima, lato) – wtedy dobieramy odpowiednie barwy ciepłe lub zimne w kolorystyce makijażu;
  • Kolor kompozycji kwiatowej i pozostałych dodatków;
  • Kolor sukni panny młodej.

Cena usługi: 150 zł (Makijaż próbny ślubny: 150 zł)

Korekta Pana Młodego

Już widzę przerażenie w oczach niektórych mężczyzn… lecz rozumiem to i szanuję. Oczywiście już wyjaśniam, o co w tym chodzi 🙂 Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o „korektę”, która powinna być niewidoczna. W wyniku takiego retuszu unikniesz nieeleganckiego błyszczenia się na twarzy, zniwelujemy niedoskonałości i poprawimy ogólny wygląd cery, abyś korzystnie wyglądał na zdjęciach i dobrze czuł się w tym Wyjątkowym Dniu obok swojej ślicznej wybranki 🙂 Oczy wszystkich gości przede wszystkim i tak będą zwrócone na Pannę Młodą, lecz Ty również musisz wyglądać w Tym Dniu elegancko i powinieneś wzbudzić podziw swoją nienaganną prezencją!

Cena usługi: 50 zł

Zobacz także