Kreowanie wizerunku

Analiza sylwetki + Analiza kolorystyczna

Niezależny, indywidualny styl, w przeciwieństwie do dobrego gustu, jest bardzo inspirujący

Diana Vreeland, felietonistka telewizyjna

W analizie sylwetki bardzo ważne jest to, aby zweryfikować i zbudować idealne proporcje sylwetki za pomocą odpowiednich fasonów dla Ciebie. Nauczę Cię, jak eksponować swoje atuty i umiejętnie tuszować niedoskonałości 🙂 Dobierając odpowiednie fasony, mam na uwadze Twój styl życia oraz to, abyś czuła / czuł się swobodnie i komfortowo.

Odnośnie analizy kolorystycznej jest ona również bardzo ważna! Odpowiednio dobrane kolory sprawią, że będziesz wyglądać młodziej i zdecydowanie lepiej, natomiast źle zastosowane odcienie czy barwy dodają lat. Niektóre kolory nas wyszczuplają, a niektóre mogą powiększyć. Kolory mają też bardzo duże znaczenie psychologiczne – jedne mogą sprawić, że poczujemy się silni, drugie, że będziemy mniej pewni siebie. Po poznaniu swojej palety kolorystycznej będzie Ci o wiele łatwiej tworzyć samemu stylizację pod względem kolorystycznym.

200 zł (czas usługi: do 2h)

Przegląd szafy

Ubranie nie ma znaczenia, dopóki ktoś go nie włoży

Marc Jacobs, projektant mody

Szafa się nie domyka, a Ty nie masz co na siebie założyć? Może to odpowiedni moment, aby poprosić mnie o pomoc? 🙂 Podczas takiego spotkania przeprowadzimy również analizę sylwetki i analizę kolorystyczną. Na pewno ze mną sprawniej podejmiesz decyzję, ponieważ Ty ze swoimi ubraniami jesteś związana emocjonalnie. Bazując na zawartości Twojej szafy, skomponuję dla Ciebie gotowe zestawy ubrań wraz z dodatkami oraz pomogę Ci zrobić listę brakujących rzeczy i przygotować „top 10 każdej szafy”.

500 zł (czas usługi: do 5h)

Zakupy ze stylistką

…najprzyjemniejsza część programu 🙂

Ten, kto powiedział, że pieniądze nie dają szczęścia, nie wiedział, gdzie robić zakupy

Bo Derek, aktorka i modelka

Oczywiście wcześniej uzgadniamy budżet, który chcesz przeznaczyć na zakupy, dokonujemy szybkiej analizy sylwetki i analizy kolorystycznej oraz wybieramy sklepy. Możemy to zrobić przy kawie lub poprzez dostępne nam różnego rodzaju komunikatory lub e-mail. Po przeanalizowaniu Twoich oczekiwań i zapotrzebowania na konkretne stylizacje wyruszamy na zakupy. Pomogę Ci wybrać rzeczy, które potrzebujesz i które dopełnią Twoją szafę wraz z dodatkami, abyś miała gotowe zestawy. Takie zakupy uchronią Cię przed zakupem ubrań, które okażą się zbędne.

150 zł za pierwszą godzinę, każda kolejna godzina 100 zł

Konsultacja stylistyczna

Nie projektuję ubrań, projektuję marzenia

Ralph Lauren, projektant mody

Jeżeli potrzebujesz zupełnej zmiany wizerunku, odcięcia się od przeszłości lub zmiany okazjonalnej – ślub, sylwester, spotkanie biznesowe etc. – chętnie Ci w tym pomogę! Przeprowadzimy analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną, przejrzę Twoją szafę, przygotuję gotowe zestawy, zrobię listę niezbędnych zakupów wraz z dodatkami, wybiorę się z Tobą na zakupy, zorganizuję spotkanie ze stylistą fryzur, kosmetyczką oraz wykonam Ci osobiście makijaż okazjonalny.

Wycena indywidualna

Zobacz także